Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Dovolená na míru

Dovolená na míru

Nabízíme cesty za exotikou, ale jen tam, kde to opravdu známe a umíme. Poznejte s námi krásy Mexika, Guatemaly, Belize, Hondurasu a dalších zemí Střední a Jižní Ameriky. Dostaneme vás bezpečně na místa, která s nikým jiným nepoznáte.

Využijte našich více než 20ti let zkušeností a nechte si sestavit zájezd, který vám bude sedět a bude vás bavit! Většinu prodávaných hotelů osobně známe, proto vám pomůžeme s výběrem podle vašich představ. Stačí nás kontaktovat.
 

Těšíme se na vaše zážitky!

Milan Štepánek a Vít Sojka

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.