Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Hotely Karibik » Cancun » Ocean Hotel ****

Ocean Hotel ****

Hotel Carrousel je velmi sympatický a oblíbený pro svou odpočinkovou atmosféru s přátelským a starostlivým personálem. Nehonosí se pouze kvalitními službami, ale i překrásnými zahradami vedoucími až k nádherné bílé písčité pláži.

 

Ubytování

158 dvoulůžkových pokojů, telefon, klimatizace, kabelová televize, sprcha, WC a balkón nebo terasa.

 

Restaurace

El Rocco - hlavní restaurace (forma bufetu)

El Mural - mexická restaurace (podle jídelního lístku, nutná rezervace),

La Palapa - snack bar

 

Bary

Lobby bar

Bar u bazénu

Disco bar

 

Vybavení hotelu

Malý přístav, bazén, brouzdaliště pro děti, velká venkovní vířivka, tenisový kurt, malý obchůdek s tabákem a dárkovými předměty, konferenční místnost, diskotéka, divadlo, čistírna, trezor na recepci.

 

All inclusive plán zahrnuje

snídani, oběd, večeři a svačinu formou bufetu, nebo v restauraci s rezervací dle jídelního lístku, neomezené množství alkoholických i nealkoholických nápojů, vybavení pro vodní "nemotorizované" sporty (kajaky, windsurfing, šlapadla, vybavení pro šnorchlování), úvodní lekce potápění v hotelovém bazénu, tenis, volejbal, basketbal, animační programy pro děti i dospělé a veškeré spropitné a taxy. Vánoční a novoroční "gala večeře" je zahrnuta v ceně. Pro novomanžele láhev vína a koš s ovocem zdarma.

 

Ceny již od 54,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

Přesun z Cancun International Airport – 20 minut

 

 

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.