Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Tulum

Tahle lokalita je protipól Cancunu a to fakticky i v přeneseném slova smyslu. Bývalá obec Tulum leží asi 4 km od pobřeží a poslední roky se těší velké přízni individuálních turistů, kteří hledají klid a jednoduchost pro svůj odpočinek. V patách jim jsou jako vždy investoři, kteří vycítili potenciál města a přilehlého pobřeží. Na hlavní ulici tak najdete nepřeberné množství výborných restaurací a obchodů s turistickými cetkami, kanceláře s nabídkou výletů do zajímavého okolí, či potápěním v moři nebo cenote.

Překrásné pláže jsou dosud obklopeny panenskou přírodou a jsou státem chráněny, takže vám nic nepřekáží v intenzivním zážitku prázdninové atmosféry. Jak moc služeb chcete, záleží jen na vás. Např. v Beach Club El Paraíso si můžete najmou lehátko se slunečníkem, restaurační obsluhou a zázemím, nebo se natáhnete do bělostného písku, kde vás to zrovna napadne. Osvěžující koupání v blankytném karibiku, 2. nejdelší korálový útes na světě pro milovníky podmořského života, a základna pro výuku Kiteboardingu, která jistě nenechá v klidu aktivnější povahy.

Ubytování na pobřeží je lákavé, většina malých privátních hotýlků zasazených ve vegetaci je soustředěna v Zona Hotelera Ecologica podél silnice vedoucí na výběžek Boca Paila. Dříve dostupné ubytování se během posledních let proměnilo na předražené, ale většinou stylové Butique zařízení s palmovou střechou, bez stálé dodávky elektřiny. Kdo by ale chtěl na prázdninách poslouchat rámus klimatizace, TV reklam, nebo reprodukované hudby. Večerní posezení při svíčkách a loučích, šumění moře se jen tak neomrzí.

Tipy na výlet: starodávné město Cobá, Gran Cenote, Dos Ojos, biosférická rezervace Sian Ka‘an


Hotely Tulum

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.