Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Hotely Karibik » Cancun » Park Royal Cancún****+

Park Royal Cancún****+

parkroayalpiramidescancun.jpg

Hotel je umístěn na jedné z nejžádanějších lokalit mexické části Karibiku, kde nemusíte platit nic navíc, abyste si užili kvalitní a pohodlné bydlení, vynikající nabídku jídel a nápojů stejně jako zábavu při organizovaném programu. Můžete přijet kdykoliv a strávit dny zaslouženého odpočinku ať už s rodinou nebo s přáteli. Čeká vás Cancun s nepřeberný množstvím atrakcí, nebo můžete jen ležet na pláži a v klidu odpočívat. Park Royal Cancun je proto se svými prostornými a pohodlnými pokoji, skvělou nabídkou rozmanitých jídel a nápojů zahrnutých v All Inclusive programu ideálním místem pro strávení dovolené.

Hotel leží u nejlepších nákupních center a velmi blízko centra zábavy a nočního života. Přilehlá široká pláž s bílým pískem jsou také důvodem, proč se hotel pyšní mnoha významnými hosty, kteří oceňují vybavení hotelu, služby a péči, které se jim dostává od personálu. To je dostatek důvodů, proč přijet příště znovu.

 

Vybavení hotelu

Nádherná pláž, 2 bazény, 1 bazén pro děti, bezpečnostní schránky, prádelna, hlídání dětí, lékař na telefonu 24 h, půjčovna automobilů, cestovní kancelář, Internet, parkoviště

 

Ubytování

289 prostorných pokojů a "suites"

- klimatizace, kabelová TV, telefon s přímou volbou, plně vybavená koupelna s mramorovou podlahou

- všechny "suites" mají obývací pokoj, jídelnu, kuchyňku, 3 dvoulůžkové postele, vybrané "suites" mají 2 koupelny a velkou terasu s výřivkou s výhledem na moře nebo na lagunu

 

Stravování

ve 3 restauracích a "Snack barech", nápoje domácí výroby ve 3 barech

 

Vodní sporty a jiné aktivity

katamarány, šlapadla, kajaky, windsurfing, šnorchlování, úvodní lekce potápění

 

Lázně

masáže a aromaterapie, reflexologie, nejrůznější druhy masáží

 

Tělocvična

nabízí široké spektrum moderního zařízení a vybavení, pro posílení nejen těla, ale i duše

 

Ceny již od 86,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

 

 

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.