Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Dia Muertos

Den mrtvých „Día de Los Muertos“

nebudu popisovat historii a současnost jednoho z největších svátků v Mexiku. Vše si beztak můžete najít na internetu. Ale chci upozornit na atmosféru, která je pro mne po všech stránkách jedinečná a můžete jí zažít jedině, když budete u toho.

Na 1. a 2. listopadu se téměř vše podřizuje příležitosti setkat se s dušemi zesnulých. Přes den se zdobí, večer se slaví. Mladí se ve městech oblékají  do bizardních masek jako na Helloween, tradice na vsích velí trávit večery a noci na hřbitovech. Se smutkem ani nostalgií se však nesetkáte. K oslavám patří živá hudba a povznesená nálada, spousta dobrého jídla a specialit připravovaných jen pro tuto příležitost.

Informujte se na poznávací zájezd v termínu říjen/listopad!

 

 

 

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.