Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Zoetry

Z portfólia hotelů Zoëtry jsme pro vás vybrali Villa Rolandi

labimg_420_420_1_zoetry_logo-Tag.jpgDopřejte si náš program „umění žít“ na Zoëtry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancún, luxusní, na samotě, decentně kombinující Endless Privileges® s holistickým wellness, klidem a romantikou. Tato idylka se nachází na exkluzivním ostrově Isla Mujeres, 35 moderně vybavených pokojů s vyhlídkou na oceán, gurmánské stravování, Thalasso Spa, služby luxusní jachty, Bvlgari® toaletní potřeby a velkoryse vybavené apartmány, pouhých 25 minut od pevniny Cancun.

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.