Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Zpestřete si pobyt v Cancunu a vypravte se s námi za dobrodružstvím a poznáním

Vybrali jsme pro vás 5 nejatraktivněších fakultativních výletů, které vám nabídnou přírodní krásy okolí

i cesty za historií Mayské civilizace.

 

Výlety do okolí

V případě Vašeho zájmu se můžete informovat o podrobnostech výletů, které také zajišťuje společnost Best Day Tours.

 

TULUM & XEL-HA

Tulum bývalo hlavním mayským přístavem. Navštívíte chrámy s freskami a "El Castillo" - chrám umístěný na špičce útesu, který skýtá úchvatný pohled na pobřeží tyrkysově modrého karibského moře. Odtud se odeberete do XEL-HA - báječného místa pro šnorchlování a relaxování. Toto přírodní akvárium je známé pro stovky zářivě barevných rybek a dramatické vápencové útvary.

Odjezd: denně cca v 8:00 hod. z hotelového lobby

Návrat: cca v 18:00 hod. do Cancunu, cca ve 20:00 hod. na Riviera Maya

V ceně zahrnuto: doprava, průvodce hovořící dvěma jazyky, vstupné do Tulumu, Xel-ha - vstupné, průvodcovaná eco tour, vybavení pro šnorchlování, ručníky, uzamykatelné skříňky, jídlo a nápoje ve všech restauracích Xel-ha

Cena nezahrnuje: volitelné aktivity - šnorchlování, plavání s delfíny

 


 

CHICHEN ITZA

Očekává Vás velkolepé město Chichen-Itza, centrum mayské kultury, archeology považována za jednu z nejpokročilejších v Americe. Tajuplné město bylo důležitým obřadním centrem. Shlédnete skvostnou pyramidu Kukulkanovu, svatyně bojovníků, observatoř a palác, kde bylo obětováno bezpočet lidí starověkým bohům.

Odjezd: denně cca v 8:00 hod. z hotelového lobby

Návrat: cca v 18:00 hod.

V ceně zahrnuto: doprava, průvodce hovořící dvěma jazyky, vstupné a oběd

Cena nezahrnuje: nápoje u oběda

 


 

ISLA MUJERES - z Cancunu

Připojte se k plavbě křišťálově čistou vodou zátoky a vychutnejte si exotický ráj plný více dění a relaxace, než si umíte představit. Zažijete překvapení, objevy a radosti na legendárním ostrově, kde piráti ukrývali své poklady.

Odjezd: pondělí až sobota cca v 9:00 hod.

Návrat: cca v 17:00 hod.

V ceně zahrnuto: doprava - plavba, nápoje domácí výroby, oběd formou bufetu, ručníky a spousta zábavy

Cena nezahrnuje: šnorchlování

 


 

ISLA MUJERES - z Riviera Maya

Den plný zábavy, písku a šnorchlování na Isla Mujeres - ostrově, kde piráti ukrývali své poklady. Připojte se k plavbě na dvouposchoďovém katamaránu a plujte křišťálově čistou vodou zátoky, abyste dorazili k "ostrovu žen". V našem plážovém klubu se můžete zúčastnit mnoha plážových aktivit nebo pouze jen tak relaxovat a vychutnávat si skvostů krajiny. Zašnorchlujte si nad korálovými útesy, které se nachází kolem ostrova, navštivte "downtown fishermen village" kvůli mimořádně výhodným nákupům a bavte se na palubě při zpáteční plavbě.

Odjezd: pondělí až sobota cca v 9:00 hod.

Návrat: cca v 18:00 hod.

V ceně zahrnuto: doprava - plavba, svačiny, oběd formou bufetu, nápoje domácí výroby, výlet na kole, kajaku, pěší výlet, setkání se žralokem, plážový volejbal a fotbal, unikátní vodní skluzavka, ručníky, uzamykatelné skříňky, soukromý plážový klub

Cena nezahrnuje: plavba do zátoky - poplatek za vstup do Mořského nár. parku 2,- USD, šnorchlování s průvodcem - poplatek za vstup do Mořského nár. parku 2,-USD, doprava hotel-přístav-hotel - možno zajistit u Best Day Tours za 12,50 USD

 


 

Jungle Tour

Velmi působivý zážitek. Absolvujete plavbu s průvodcem na vlastním dvoumístném plavidle napříč "Nichupte" lagunou. Prozkoumáte zázraky cancúnské mangrovové džungle dokud nedosáhnete živých korálových útesů, kde si zašnorchlujete.

Odjezd z Cancunu: denně v 08:00, 10:00, 12:00 a 14:00 hod. (délka trvání 2,5 hod.)

Návrat do Cancunu: cca v 10:30, 12:30, 14:30 a 16:30 hod.

Odjezd z R. Maya: Pondělí, středa, pátek v 09:00, 12:00 a 14:00 hod. (délka trvání 2,5 hod.)

Návrat do R. Maya: cca v 11:30, 14:30 a 16:30 hod.

V ceně zahrnuto: dvoumístné plavidlo, průvodce, vybavení pro šnorchlování, záchranné vesty, instruktáž

Cena nezahrnuje: stravu, nápoje, poplatek za vstup do Mořského nár. parku 2,- USD, doprava z R. Maya hotel-laguna-hotel - možno zajistit u Best Day Tours za 12,- USD

 


 

XCARET

Xcaret je zážitek pro všechny Vaše smysly. Byl pojmenován po starověkém mayském slovu "malá zátoka". Je to přírodní ráj, který byl přes 10 století jedním z nejdůležitějších přístavů a obřadních center. Ponořte se do přírody, zázraků, dobrodružství a krásy. Navštívíte podzemní řeku, Mayskou řeku, akvárium s korálovými útesy, včelín, žampiónovou farmu, tropickou džungli, uvidíte jezdeckou show a působivou noční Mexickou show.

Odjezd: denně cca v 8:00 hod. z hotelového lobby

Návrat: cca v 18:00 hod.

V ceně zahrnuto: doprava, záchranná vesta a vstupné

Cena nezahrnuje: jídlo, nápoje, volitelné aktivity - šnorchlování, plavání s delfíny, jízda na koni

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.