Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Hotely Karibik » Cancun » Flamingo Cancún ****

Flamingo Cancún ****

hotelflamingo.jpgHotel je umístěn na pláži uprostřed hotelové zóny Cancunu. Leží napůl cesty mezi "Downtown Cancun" a letištěm (obojí 20 min. jízdy taxíkem). Naproti přes ulici je nákupní středisko Flamingo Plaza, v blízkosti se nachází další nákupní střediska, restaurace a diskotéky. Hotel má prostě výbornou polohu pro provozování veškerých aktivit dostupných v Cancunu.

 

Ubytování

208 standardních pokojů

výhled na oceán nebo na lagunu, "king size" postele nebo dvoulůžkové postele, centrální klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchou, mramorová podlaha, satelitní TV, minibar a telefon s přímou volbou. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí.

 

13 pokojů "Junior Suite"

výhled na oceán, "king size" postel, obývací pokoj, centrální klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchou, mramorová podlaha, satelitní TV, minibar a telefon s přímou volbou. Maximální obsazenost: 2 dospělí.

 

Na vyžádání pokoje pro handikapované.

 

Restaurace

"La Fuente" restaurace - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nádherný výhled na oceán

"Albatros" restaurace a bar - bar, obědy a večeře - výběr z menu, restaurace je přímo na pláži

 

Bary

"Palenque" lobby bar - vychutnejte si exotický koktejl za doprovodu příjemné hudby

"Las Palmas" bar u bazénu - tropické koktejly u bazénu

 

Vybavení a služby hotelu

Obchod s tabákem, fitness centrum, cestovní kancelář, pronájem auta, dětský klub, baby sitting, trezory, Internet, lékařská služba.

 

All inclusive plán zahrnuje

snídaně a oběd formou bufetu, večeře formou bufetu, dle jídelního lístku nebo 10,- USD kredit na večeři v jakékoli "účastnické" restauraci (platí při pobytu od 6-ti nocí), svačina, neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů domácí výroby, nemotorizované vodní sporty (kajaky a výbava pro šnorchlování), fitnes centrum, animační programy, volejbal, kulečník, stolní tenis, stolní hry, minibar na pokoji (sodovky, piva a voda v lahvích), veškeré taxy a poplatky.

 

Ceny již od 69,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

 

 

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.