Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » O nás

Přes 20 let zkušeností

Od začátku roku 1995 se specializujeme na území Mexika. Nepřeberné množství přírodních zajímavostí, historických památek a tisíce kilometrů nádherných pláží nám přišlo víc než dost na to, abychom se na nejvyšší úrovni mohli věnovat ještě dalším zemím.

Avšak naši spokojení zákazníci, kteří se také zamilovali do kouzla Latinské Ameriky, nás dotlačili k rozšíření nabídky o okolní země jako Guatemala, Honduras, Belize, Kostarika, Nikaragua a Panama. Nemáme jim to za zlé :-)

Naší hlavní motivací je láska k této části světa, její dramatické historii, kultuře a životnímu stylu, o kterou se rádi s vámi rozdělíme. Dokonalá znalost prostředí je základním předpokladem pro umocnění vašeho cestovatelského zážitku. Individuální programy, námi ověřené hotely a okruhy zajišťujeme bez prostředníků podle vašich požadavků.

Tvůrci vašich programů a průvodci 

Na poznávacích zájezdech vás může doprovodit:

Vít Sojka

Znalost jazyka a prostředí by mělo být pro průvodce samozřejmostí. Nadstandardem je však bezprostřední schopnost  nadchnout ostatní pro místo a okamžik, zábavu či dobré jídlo. Proto se s ním nebudete nudit. Velký přehled, schopnost nahlížet na dění kolem trochu jinak a touha poznávat, zkoušet a ochutnávat stále nové věci z něj dělá ideálního společníka na poznávacích cestách.

Dosud mimo Evropu navštívil: Rusko,Kazachstán, Kubu, Mexiko, USA, Kanadu, Havaj, Nepál, Guatemalu, Honduras, Nicaraguu, Kostariku, Panamu, Kolumbii, Ekvádor, Peru, Filipíny, Ugandu, Etiopii, Egypt a Izrael.

 

Milan Štěpánek

Sport mu otevřel dveře do světa. S basketem do Evropy, na lyže do Kazachstánu nebo na Kavkaz. S jídlem roste chuť, a tak je tady plán cesty kolem světa. Že je rok 1989? No a co, zkusit to musíme: Kuba, Mexiko, USA a Kanada.

V nových podmínkách pak pracovně, nebo za poznáním do Austrálie, Nový Zéland, J. Korea, USA, Čína, Belize . Několik desítek cest do Mexika a Guatemaly z něj udělalo skutečného odborníka na tuto oblast a přirozený talent na jazyky mu zpříjemňuje pohyb po španělsky a anglicky mluvících zemích. Nadhled z téměř dvoumetrové výšky jej povznáší nad malicherné problémy a usnadňuje mu řešení zapeklitých situací, které cestování občas přináší.

VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla únorová průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět, jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. více zde

Sunrise.jpg

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.