Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Huatulco

Asi 400km jižně od slavnějšího Acapulca je Huatulco, relativně mladé, luxusní letovisko vybudované ve zcela přírodním prostředí, které sestává z 9ti zátok a 36 pláží. Centrem tohoto citlivě plánovaného „ecoturism“ resortu je záliv Tangolunda, rozprostírající se před moderními hotely, 18ti jamkovým golfovým hřištěm, obchody, restauracemi a 5ti krásnými plážemi. Průměrná roční teplota 28°C (max. 38°C a min. 14°C) zaručuje velmi příjemné, polovlhké klima a teplé moře i prosinci a v lednu.

TIP: Velkým kontrastem k plážím Huatulka je fascinující koloniální město Oaxaca. Toto kouzelné město nabízí architekturu ze 16. století, živé tradice původních obyvatel, skvělá muzea a výbornou kuchyni. To vše jen 45 minut letu z resortu Huatulco.

 

Hotel Las Brisas Huatulco - od 138usd/os/den s All Inclusive

Tropický ráj, který nabízí čtyři exkluzivní pláže s bílým pískem a vlastní korálový útes.
Krásný hotelový resort, který se nachází na západní straně zálivu Tangolunda, je ideální pro útěk od stresů moderního života. Je 3 minuty jízdy od golfového hřiště Tangolunda, 10 minut taxíkem od města La Crucesita a 35 minut jízdy od mezinárodního letiště Huatulco.

Las Brisas je oblíbený jak u párů hledajících romantiku, tak u rodin s dětmi. Hotel má podobu malé vesnice rozdělené do čtyř různých oblastí. I když je hotel plný, díky své velikosti a rozložení pokojů a množství vegetace to v tomto resortu nepocítíte.

Nedávno zrekonstruované pokoje jsou zařízené v minimalistickém stylu. Jejich neutrální barvy krásně kontrastují s jasně modrým oceánem.

Las Brias je přírodní rekreační ráj, který nabízí široké spektrum sportovních aktivit, jako je tenis, squash, basketbal a volejbal. Dále disponuje fotbalovým hřištěm a nejlepší tělocvičnou v Huatulcu. Čtyři soukromé pláže, jedna s vlastním korálovým útesem, jsou ideální pro relaxaci nebo pro zapojení se do nejrůznějších druhů vodních sportů. Doprava po hotelu je nabízena tzv. mini shuttles.

Vzhledem k umístění hotelu podél západního okraje zátoky máte možnost vidět východ slunce, a to buď přímo z pokojů nebo z pláže. Určitě stojí za to si přivstat a vidět ho alespoň jednou!

I když je Huatulco malé městečko, hosté mají možnost širokého spektra činností mimo hotel, jako je návštěva tzv. coffee-making Haciendy nebo vyjížďka na katamaránu s prohlídkou devíti zálivů. Hotelový personál vás s potěšením přivítá a bude dělat vše pro uspokojení vašich přání.

www.brisas.com.mx

 

 

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.