Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Hotely Karibik

Pláže Karibiku - levněji než s Booking.com

karibik.jpgNa pláže Karibiku se jezdí celoročně, ale pro nás Evropany je ideální dobou pro výlet do exotiky podzim a zima. Během jednoho dne vás letecká doprava přenese do slunného a teplého prostředí k odpočinku a relaxaci. Věnujte výběru lokality a hotelu větší pozornost, abyste za své peníze dostali to nejlepší a vaše cesta předčila očekávání. Podle vašich představ a nároků vám rádi doporučíme nejen vhodnou lokalitu, ale také hotel ve kterém se budete cítit opravdu dobře. V naší nabídce je uvedeno vždy jen několik vyzkoušených hotelů v různých letoviscích, o kterých vám podáme detailní informace, ale pokud si nevyberete, rádi zajistíme další.

+ zajistíme letenky na pravidelných linkách renomovaných společností Air France, KLM atd. , které disponují letadly pro dálkové lety (bez mezipřistání)

+ vy určujete délku pobytu a datum odletu

NÁŠ TIP: pojeďte na pobřeží Tichého oceánu

Většina evropanů toto pobřeží zatím ignoruje a míří za odpočinkem ke Karibiku, ale už jen pár dní pobytu na pobřeží Tichého oceánu představuje opravdový balzám pro tělo a duši. Žádný salón krásy není příjemnější a efektivnější. Navíc má v zimních měsících mnohem stabilnější a teplejší klima s téměř 100% garancí slunečného počasí a teplou vodou 26°C. Mohutný příboj a západy slunce dostanou každého!

Západ slunce nad Tichým oceánem

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.