Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Luxus Line

Luxus Line

Nabídka luxusních hotelů umístěných podél nejkrásnějších pláží v celém Mexiku, v Dominikánské republice, Kostarice, na Panenských ostrovech a Panamě. Dreams Resorts & Spas nabízíme s veškerým vybavením, které byste očekávali od world-class destinace. Plavat s delfíny, zahrát si golf, nebo jen ležel u bazénu.

 

labimg_420_420_1_dreams_Tag.jpgDreams Resorts & Spas poskytuje maximální fun-in-the-sun únik pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Každý z našich mimořádných destinací nabízí nedotčené pláže, mezinárodní řadu gurmánských restaurací, a aktivity pro každý věk a zálibu. Nejlepší ze všeho je fakt, že většina nabízeného vybavení je zahrnuta jako součást Unlimited-Luxury®.

http://www.dreamsresorts.com/

 

labimg_420_420_1_secrets_Tag.jpgSecrets Resorts & Spas nabízejí dospělým únik do romantiky a smyslnosti ve velkolepém přímořském balení. Každý z našich upscale středisek kombinuje příkladné osobní služby s neformálním, a přesto sofistikovaným stylem. Navíc si hosté mohou vychutnat všechny výhody Unlimited-Luxury®

http://www.secretsresorts.com/

 

labimg_420_420_1_zoetry_logo-Tag.jpgPonořte se do The Art of LIFE® našich jedinečných butikových rájů. Bezkonkurenční luxus a celostní wellness spojují s nekonečnými Privileges® nabízí blažený zážitek, který přesahuje všechna očekávání. Každý resort je bez check-in nebo check-out časů; 24-hodinové soukromí, stravování v apartmá; úklid třikrát denně; přivítání láhví rumu nebo tequily; a ještě mnohem více. Vše pro vás, vše v ceně a jen ve Zoëtry Wellness & Spa Resorts.

http://www.zoetryresorts.com/

 

Tři značky hotelů, každá se svou jedinečnou filosofií a charakteristikou. Virtuálně můžete navštívit některý z nich kliknutím na:

http://www.dreamsresorts.com/our-resorts-spas/ts.com/

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.