Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Hotely Karibik » Riviera Maya » Barceló Maya Beach & Caribe ***** (Puerto Aventuras)

Barceló Maya Beach & Caribe ***** (Puerto Aventuras)

 

barcelomayabeachresort.jpg

Představte si několik překrásných dnů na pobřeží Karibského moře, na klidné Mayské riviéře pod horkým sluncem, poblíže k potápění vybízejících korálových útesů a v péči profesionálně školeného personálu - to může být Vaše dovolená v Barceló Maya Beach Resort. Komplex, který se skládá ze 2 hotelů umístěných přímo na pláži - Barceló Maya Beach a Barceló Maya Caribe, se nachází 95 km od Cancunu, 75 km od mezinárodního letiště a 25 km od vyhledávaného centra Playa del Carmen v těsné blízkosti archeologických parků Xcaret a Hel-Há. Hotel je vhodný pro klidnou a romantickou dovolenou pro náročné.

 

Ubytování

pokoje s tzv. king-sized beds nebo queen-sized beds, klimatizace, stropní ventilátor, plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, kávovar, minibar, satelitní televize, připojení na Internet, telefon, trezor, elektronicky uzavíratelné dveře, "Room service" a balkón nebo terasa.

 

6 restaurací

Grill Restaurant Rancho Grande - v Barcelo Maya Beach

Grill Restaurant La Mesa del Capitán - v hotelové zahradě

Restaurant El Agave - dle jídelního lístku - mexická kuchyně

Restaurant El Quijote - dle jídelního lístku - španělská kuchyně

Restaurant formou bufetu v každém z hotelů

 

6 barů

3 bary v každém hotelu - Lobby Bar, Bar se společenským programem a Bar u bazénu nabídka osvěžujících exotických nápojů v karibském stylu

 

Vybavení a služby hotelu

Sportovní aktivity

3 tenisové kurty - denní i noční hraní, víceúčelové kurty, volejbal, petanque, tělocvična, aerobik, vodní aerobik, basketbal, minigolf, výuka tance, fotbal, stolní tenis, badminton, šipky, vodní sporty (windsurfing, plachtění, vodní lyže, potápění - úvodní lekce potápění v místním profesionálním potápěčském bazénu zdarma, šnorchlování, kajaky, kánoe, katamarany, šlapadla, vodní bicykly, vodní pólo, vodní basketbal)

Zábava

Komplex je proslulý svými denními i večerními společenskými programy pro děti i dospělé. Program je organizován na pláži, u bazénu nebo ve velkolepém divadle Kukulcán, kde se hraje každý večer.

Ostatní

2 bazény s vířivkou a dětskou částí, hřiště, dětský koutek "Micky Maya", diskotéka "Capitán Morgan", obchod se suvenýry, likéry, tabákem a zlatem, sauna, vířivky, turecké lázně, salón krásy, lékařská služba, směnárna, půjčovna aut, ručníky a lehátka na pláži i u bazénu, cestovní kancelář, poradce pro cesty do nejzajímavějších a nejkrásnějších míst v regionu, babysitting, prádelna, poštovní a faxová služba

 

All inclusive plán zahrnuje

uvítací drink, snídaně a oběd formou bufetu, večeře formou bufetu nebo dle jídelního lístku v Agave nebo Don Quijote restauraci (nutná rezervace, večeře vždy 1x za 1 týden pobytu), svačina v Rancho Grande a Capitán Morgan restauracích u bazénu a na pláži u Beach a Garden barů, neomezené množství nealkoholických i alkoholických domácích nápojů, ručníky a lehátka na pláži i u bazénu, každodenní a každovečerní společenský program, volný vstup na diskotéku, Kids Club - dětský koutek s kompletním celodenním programem pro děti od 5 do 12 let, mini-golf, tělocvična, sauna, pára, "Room service" 24 hod. denně, trezor na každém pokoji, sporty - tenis (denní i noční hraní na 5-ti kurtech), šnorchlování (1 hodina denně), kajaky, šlapadla, windsurfing, plachtění, potápění (1 x týdně - úvodní lekce potápění v bazénu), aerobik, vodní aerobik, volejbal, stolní tenis, vodní pólo, badminton, šipky, spropitné a taxy.

 

Ceny již od 94,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive
 

 

 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.