Rezervace hotelu +420 224 246 548

Rezervace zájezdu +420 777 074 804

Cestujte s námi
ZA EXOTIKOU

Úvodní strana » Hotely Karibik » Cancun » Gran Caribe Resort

Gran Caribe Resort

bez názvu.png

Tento Hotel je směsicí excelentních evropských služeb a vroucí mexické pohostinnosti. Užívejte výhledu na nádherný modrý Karibik z hotelu postaveného v moderním středozemském stylu, zatímco personál se postará o každý detail, jen aby Vám zajistil výjimečnou dovolenou s nejlepším konceptem All inclusive programu.

Gran Caribe Resort je klasický moderní hotel se vším komfortem, který se vztahuje k pětihvězdičkovému hotelu na nejvíce ceněné pláži v Cancúnu. Nachází se v srdci hotelové zóny pouhých 30 minut od Mezinárodního letiště v Cancúnu, 25 minut od "downtown", poblíž "Convention Center" a naproti "Flamingo Plaza". Nedaleko naleznete stovky obchodů, diskoték a restaurací.

Ubytování:

 638 luxusních pokojů vyzdobené karibskými motivy v současném stylu, ze kterých máte dostatečný pocit komfortu a soukromí, novinkou jsou pokoje pro handicapované

Stravování

Ochutnáte nepřeberné množství vysoce kvalitních a chutných pokrmů a nápojů. Vychutnáte si mezinárodní jídla, speciality, svačinky, koktejly, sodovky a džusy v jakékoli naší restauraci nebo baru.

Restaurace a bary

Albatros Restaurant - snídaně, obědy, svačiny a večeře formou bufetu nebo dle jídelního lístku

Gaviotas - snídaně, obědy, svačiny a večeře formou bufetu, "beach front" restaurace

Maria's Restaurant - nově přebudovaná restaurace zaměřená na mexické speciality, pouze večeře dle jídelního lístku

Trade Winds - plážový bar a snack bar otevřený na snídaně, obědy a večeře

2 nové 24 hodinové All Inclusive kluby - formou samoobsluhy

Nový Health & Sushi bar - snídaně a obědy formou bufetu nebo dle jídelního lístku

Nově rozšířený Lobby Bar - výhled na oceán i lagunu, večery s živou hudbou

Show bar

24 hodinový "room service" - dle jídelního lístku

 

Vybavení a služby hotelu

dlouhá bílá písčitá pláž, 3 velké bazény, vodní sporty - basketbal, vodní pólo, volejbal v bazénu, kajaky, vodní aerobik, windsurfing, šnorchlování, plachtění, prádelna a čistírna, "Room Service", tenisové kurty, dětský klub, fitness centrum, baby sitting, salón krásy, půjčovna aut, lékařská služba, Games room - stolní hry, billiard, útulný čtenářský koutek, boutique, obchod se suvenýry a tabákem, konferenční místnost, zařízení pro handicapované osoby, cestovní kancelář, přístup na internet (v lobby - za poplatek) masáže, speciální program pro novomanžele

 Nový Royal Club Floor

- umístěný v 6 podlaží - žehlírna, přístup k internetu, župany, pantofle, kompletně vybavený minibar s alkoholickými nápoji, "Royal Lounge" s volným přístupem na internet, kontinentální snídaně, služba údržbáře

All inclusive plán zahrnuje

Stravování v 8 restauracích a barech - snídaně, svačina a oběd formou bufetu, večeře formou bufetu, nebo dle jídelního lístku, neomezené množství domácích nápojů a vybrané mezinárodní nápoje, 24 hodinový All Inclusive klub - formou samoobsluhy, možnost využití restaurací i dalších zařízení "sesterských" hotelů z řetězce "Gran" Real Resorts - Gran Porto Real Resort (Playa del Carmen) a Gran Costa Real Resort (Cancun), 24 hodinový room servis, neomezené užívání místnosti pro squash a aerobik, plně vybavené fitness centrum a lázně, denní i noční tenis, OKI dětský koutek s kompletním celodenním programem pro děti, číšníci v okolí bazénu a na pláži, hotelový denní i večerní program, nemotorizované vodní sporty, úvodní lekce potápění v hotelovém bazénu...., veškeré taxy a poplatky.

 Ceny již od 78,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

 


 

OHLASY

Alexander: Jeste jednou Ti touto formou dekujeme za pripravu a provedeni krasne a informativni cesty po Mexiku. Bylo to s Tebou SUPER, cesta se vydarila! Moc jsme si to uzili, jsme velice spokojeni!

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.